Únor 2007

Jak poznáte, že máte přestat pít

9. února 2007 v 19:31 | super.cz |  ostatní (nezařazené )
Konečně můžeme předložit výsledky práce našeho odvážného figuranta, který se stal naším dobrovolným testovacím alkoholikem.

Vlastní barman

Je pět odpoledne, šílíte v práci a do toho zvoní mobil, aby se vás na vaše zdraví přeptal oblíbený výčepák z vaší domovské restaurace. Má o vás strach, protože jste u něj už dva dny nebyl.

Noční práce

Ráno po mejdanu se probudíte, na stole najdete otevřený laptop a zjistíte, že jste ve tři ráno vyřídil celou svou dnešní agendu čítající 40 mailů, a objevíte v nich několik schůzek sjednaných na různá místa, ale ve stejnou dobu.

Sklenička na "pohodu"

Vážně už jste se dneska podívali posedmnácté na hodinky, potřetí rozepsali mail a poněkolikáté šli zbytečně na záchod? Nemůžete se dočkat, až se konečně rozezní polední zvony a vy odběhnete na oběd? Nikoli proto, že by vás práce nebavila, ale protože po návratu od tří piv uděláte dvojnásobek práce.

Prodloužené víkendy

Víkendovou opici léčíte celé pondělí a těšíte se na večerní saunu, ve které se z vás alkohol vypařuje tak, že si všechny slečny odsednou daleko od vás. Středu považujete za malý čtvrtek, což je malý pátek, a hurá víkend. Jenže dvě neděle, aby ty mejdany stihl vyspat, měl jen malý národ ve vzdálené galaxii v Červeném trpaslíkovi.

Totální Windows

Že se každý chlap alespoň jednou v životě musí probudit vedle holky, jejíž jméno si nepamatuje, je jasné. Ale když se probudíte v deset ráno s pocitem, že jste celou noc nevylezli z postele, najdete v mobilu divné esemesky a pod postelí objevíte použitý kondom, došli jste až přímo do finále...