Srpen 2008

Hlášky ze Simpsonovejch

3. srpna 2008 v 23:09 | Fefferonkaa |  Pro pobavení
Není ten náš kluk roztomilý taťko?? Zpívá uplně jako andílek. - ÁÁÁ rolničky, prdlačky betmen je pako, po hlavě spad do hnoje a smrdí mu sako...
______________________
Dovolíš bárte? Vyměním hmotnost teniskáku na osmém měsíci z Jupitera z mojí housky za hmotnost ptačího pírka na Neptunu z tvojí svačiny. Jo tak ná.. a to je tvoje... hahahaha.............. Vyměním tisíc piktolitrů svího mlíka za pintu tvího..Noo dobře když myslíš..(kapka)..Dobrou chuť...hahahaha... Barchte dám ti svůj koláč když mi vypočítáš..vlez mi na záda
___________________
Bude tam i můj pes Pepa? Je mi to moc líto ale bohužel ne, a proč ne? Protože nebe je pro lidi.. a co moje kočka Sněhulka? je mi líto ale ta také ne. A budou tam jeskynní lidi? Ovšem že ne. Paní čelko a co když je někdo hrozně hodnej a následkem litýho boje dostane gangrénu a uříznou mu nohu bude na něj ta noha čekat v nebi??? Ty tvé otázky mě jednou zničí Barte! ÁÁno břichomluvec příjde do nebe ale figurýna nikoliv... prosím prosím já.. Bárte? a co takhle robot s lidským mozkem? Co já vím?! to sou otázky..nejse schopni aspoň trochu slepě věřit?.........zase příští týden nezapomente..
____________________
Bart: ÁÁÁ ženskej pošťák..
Liza: Doručovatelka Barte
..otevřou se dveře...
Bart: Paní kde mám svůj foťák?
Doručovatelka: Kde mám svůj foťák, kde mám svůj foťák, už šest měsíců pořád to samý...kde mám svůj foťák, kde mám svůj foťák, kde mám svůj foťák, kde mám svůj foťák, tady máš ten svůj blbej foťák a zmiz!
Bart: Aha díky madam.
________________
Číšník: Ahoj, copak si dáme dětičky?
Bart: Ahoj, smrdí ti paluba.
Marge: Barte..
Číšník: Tak prosím, copak to bude chlapečku?
Bart: haháá uvidíme..dneska mám chuuuť na obložený sépie.
Liza: takovej hnus
Bart: a víc chapadel prosím
Marge: ale Barte, promiňte pane ta společnost vedle je na můj vkusmoc hlučná, nemohl by ste je požádat aby se ztišili? moc prosím..
Číšník: Jistě paní
(bart zaškrtava dotazník)
Bart: obsluha, jídlo všechno špatný hahaha a máte to zpečetěný
Vedle v místnosti:
Číšník: Hele hoši ztište se trochu ano?
Homer: Zavři zobák
___________
tk to je první várka :D další hláška sem dodám časem..už mě bolej ruce od psaní :P...